Mapa porozumień Okręg Zielona Góra 2013r.

• Okręg Nadnotecki PZW w Pile - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW we Wrocławiu - porozumienie na wody górskie i nizinne

Wędkowanie bez dodatkowych opłat dla obydwu stron.
  • Okręg PZW w Jeleniej Górze - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Kaliszu - porozumienie na wody górskie i nizinne

Dopłaty w wysokości 50% stawki okręgowej dla obydwu stron.

• Okręg PZW w Katowicach - porozumienie na wody górskie i nizinne

Dopłaty w wysokości 50% stawki okręgowej dla obydwu stron. - członkowie Okręgu PZW Katowice wnoszą opłatę w wysokości 52 zł - członkowie Okręgu PZW Zielona Góra wnoszą opłatę w wysokości 50 zł Członkowie PZW odznaczeni "Złotą Odznaką PZw z Wieńcami: są zwolnieni z opłat.

• Okręg PZW w Legnicy - porozumienie na wody górskie i nizinne

Strefa I Wykaz odstępstw od zasad określonych w "Regulaminie Amatorskiego Połowu Ryb PZW": 1. W zbiornikach zaporowych wchodzących w skład obwodów rybackich oraz na rzekach obowiązuje wymiar ochronny dla karpia w wysokości do 30 cm. 2. W zbiorniku zaporowym Słup orasz zbiorniku Jawornik k/Jawora obowiązuje wymiar ochronny dla okonia w wysokości do 18 cm. 3. Wody poznaczone litera P dopuszczone są do wędkowania ze środków pływających. 4. Na wodach okręgu PZw Legnica obowiązuje zakaz stosowania ryby czebaczek jako przynęty na tzw. żywca. 5. W zbiorniku zaporowym Mściwojów wprowadza się górny wymiar ochronny dla karpia w wysokości 65 cm. Złowienie karpia o długości równej i  powyżej 65 cm podlega obowiązkowemu, natychmiastowemu wypuszczeniu ryby z powrotem do wody. 6. Zasady wędkowania na wodach górskich zawiera wykaz "Wody krainy pstrąga i lipienia - Informator na lata 2012-2014.
  • Okręg PZW w Poznaniu - porozumienie na wody górskie i nizinne

Dopłaty w wysokości 50% stawki okręgowej dla obydwu stron.

• Okręg PZW w Słupsku - porozumienie na wody górskie i nizinne

• Okręg PZW w Szczecinie - porozumienie na wody górskie i nizinne